Dostawy i zwroty

Z regulaminu Menwitballs.pl

  1. Dostawa zamówionego towaru odbywa się za pośrednictwem Poczty Polskiej.
  2. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia mechaniczne powstałe w czasie przewozu. Za przesyłki zagubione lub zniszczone odpowiada Poczta Polska na podstawie przepisów prawa pocztowego. Przed odebraniem przesyłki należy sprawdzić czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie – w szczególności należy zwrócić uwagę na zabezpieczenia. W przypadku, gdy istnieje podejrzenie o uszkodzeniu przesyłki, należy w obecności doręczyciela sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się ze sprzedawcą w celu jak najszybszego wyjaśnienia sprawy. Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń kupującego z tytułu uszkodzenia lub okradzenia przesyłki w transporcie.
  1. Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r o ochronie niektórych praw konsumentów kupujący może zwrócić z zakupiony towaru bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Zwracany towar nie może być zniszczony. Cena zakupu towaru zwracana jest przelewem na konto podane przez kupującego. Koszty dostawy i odesłania towaru nie podlegają zwrotowi.
  2. W przypadku zwrotu towaru prosimy każdorazowo o kontakt ze sklepem shop@menwithballs.pl – zwroty wcześniej nie zaakceptowane nie będą odbierane z poczty. Nie będą przyjmowane też przesyłki wysłane za pobraniem. W mailu proszę o dołączenie danych niezbędnych do wykonania przelewu bankowego. Kwota zapłacona za towar (bez ceny przesyłki) zostanie zwrócona klientowi za pomocą przelewu bankowego w ciągu 7 dni roboczych.